EBS Ürün Arama
Kurumsal > Hakkımızda
Hakkımızda
2020 yılında, İstanbul merkez ofisiyle faaliyetine başlayan şirketimiz grubumuzun da en genç üyesi oldu. Şirketin kendisi genç ama baskı teknolojileri alanında, sektöründe 10 yılın üzerinde deneyimli, 20 kişilik kadrosuyla bu alandaki Epson kanal firmalarına katma değerli distribütörlük hizmeti vermektedir.

Distribütörlüğünü yaptığı Epson baskı teknolojileri grubuna ait yazıcıların ilerleyen dönemlerde servis merkezliğini de yapmak temel hedefleri arasında yer almaktadır.

Epson iş ortaklarının, müşterilerine satış öncesi ve satış süreçlerinde tüm desteğini tek elden vererek, gelişmekte olan ve her geçen gün daha da yaygınlaşan sayfa başı işlerini ana işi olarak hedeflemiştir. EBS’nin satış öncesi ve sonrası servis desteğiyle satış farklılığını ortaya koyması, marka ile beraber kanal ve ürünlerine yönelik sektörel çözümleri, iş geliştirme sinerjisini ortaya çıkarmaktadır.

Epson markasının Enterprise ürünleri, tüm tanklı yazıcıları, proje ürünleri ve tüketim malzemeleri ana ürünlerimiz arasında yer almaktadır.
Epson PaperCut Teknolojisi
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad.
VadiKoru Ofis Alanı No: 10
Sarıyer / İSTANBUL
0212 358 60 10
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 EBS