EBS Ürün Arama
Blog > EPSON Isısız Teknolojiye Geçmenin Tam Zamanı
Blog
EPSON Isısız Teknolojiye Geçmenin Tam Zamanı

EPSON Isısız Teknolojiye Geçmenin Tam Zamanı

EPSON mürekkep püskürtmeli ısısız teknolojiye geçin, ısısız teknoloji ile baskıda geleceği şekillendiriyoruz.
Sabit yüksek hızda yazdırma
Epson’un Isısız Teknolojisi sayesinde yazıcı, açıldığında veya uyandırıldığında kullanıma hazırlanmak için ısıya ihtiyaç duymaz. Yani bu teknoloji, yazdırma işlemi için fuser birimini önceden ısıtması gereken lazer yazıcıların aksine hemen yazdırmaya başlar. Yüksek baskı yoğunluğuna sahip belgelerde bile sabit yüksek hızda yazdırma garanti edilir.
Daha düşük güç tüketimiyle enerjiden ve maliyetten tasarruf edin
Epson Isısız Teknolojide ısıtmak gerekmediğinden lazer teknolojisinden daha az güç kullanılır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda ısınmak için fuser birimi bulunmadığından, önemli ölçüde daha az enerji tüketimi gerçekleşir.
Isısız Teknolojide Kullanabilecepğiniz Bazı Modeller;
  • WorkForce Enterprise
  • WorkForce Pro RIPS
  • Workforce Pro
  • WorkForce
  • EcoTank
Daha az yedek parça, daha düşük çevresel etki
Lazer yazıcılar tipik olarak daha fazla sarf malzemesine sahiptir ve çoğu durumda tambur, transfer kayışı ve ısıtıcının periyodik olarak değiştirilmesi gerekir. Isısız Teknoloji sayesinde, mürekkep püskürtmeli yazıcılarımızda, bir lazer yazıcıya göre değiştirilmesi gereken daha az parça bulunur ve baskı kafalarımız sarf malzemesi değildir. Bu, ek kaynakların üretimi ve geri dönüştürülmesinin çevresel etkisini azaltır.
Daha az müdahale ile üretkenliği artırın
Epson mürekkep püskürtmeli yazıcıların Isısız yapısı, bozulabilecek daha az parça bulunduğu ve daha az müdahale gerekeceği anlamına gelir. Sonuç olarak, Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılar güvenilirlik sunar ve kesinti süresini önemli ölçüde azaltır.
Isısız Teknolojinin Avantajları
Ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.
Ne kadar CO2 ve elektrik tasarrufu yapabileceğinizi keşfedin
Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %83'ya kadar daha az enerji tüketir.

Hesaplayıcıyı kullanarak CO2 ve elektrikten ne kadar tasarruf edebileceğinizi görün.
Isısız Teknoloji
Küresel bir iklim kriziyle karşı karşıya olduğumuz gerçeğinden kaçmak imkansız. Gidişat değişmedikçe, yakında gezegenimizin ekosistemlerinde bazı köklü değişiklikler göreceğiz. Değiştirebileceğimiz şeylerden biri enerjiyi tüketme biçimimiz.

Elektrik üretmek için fosil yakıtlar yakıldığında büyük miktarda CO2 üretilir. Şu anda hem şirketler hem de bireyler olarak enerji tasarrufu yapmak için harekete geçmemiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmaya başlamamız gerekiyor. Sürdürülebilir bir seçim yapmak artık bir tercih değil, zorunluluk.

ISIYI AZALTMAK zorundayız. Düşük güç tüketimi için Isısız Teknolojiye geçin. Küçük bir değişiklik yapmak bile gerçekten yararlı olabilir. Gezegendeki herkes küçük bir değişiklik yaparsa bunun çok büyük bir olumlu etkisi olabilir. Her seferinde bir sayfa ile başlayarak tüm hikayeyi birlikte değiştirebiliriz
EBS Baskı ve Bilişim Çözümleri - Blog
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad.
VadiKoru Ofis Alanı No: 10
Sarıyer / İSTANBUL
0212 358 60 10
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 EBS