EBS Ürün Arama
Blog > PaperCut Nedir ?
Blog
PaperCut Nedir ?

PaperCut Nedir ?

Her şey taşan bir geri dönüşüm kutusuyla başladı...
90'ların sonlarında, iki kurucu ortağı Chris ve Matt, problem çözmeye alışmış üniversite öğrencileriydi.
Chris'in taşan basılı kağıt kutuları gördüğü yerel bir lisede yarı zamanlı bir sistem yöneticisi , personel ve öğrenciler her şeyi yazdırabilirdi! Tam o anda..
Okulun çıktılarını izlemesine ve israfı azaltmasına yardımcı olmak için "biraz kod" yazmaya koyuldular, kısa sürede orman yangını gibi yayıldı. Bu yazılan kodlarla birlikte kağıt israfının önüne geçilmekle birlikte, istenilen kadar baskı alma imkânı da oluşmuş oldu.
Ortak çalışma alanlarındaki yazdırma ikilemini çözme
PaperCut, dünyanın her yerinde ortak çalışma alanları ortaya çıkıyor. Wellington'dan Fas'a kadar kendinize bir sandalye çekebilir ve sıcak bir masada çalışabilirsiniz.
Yine de kullanıcıları sinirlendiren ufacık bir şey var ki oda baskı.
Bugün, o ufacık küçücük problemi bir kez ve herkes için çözen PaperCut oluyor
Başlıklara ayırmak gerekirse
  • Maliyet Kurtarma
  • Entegrasyon
  • Mobil ya da Kendi Cihazınızdan Yazdırma
  • Yerleşik Çözüm ve Güven Baskı Sürümü
Maliyet Kurtarma
Maliyet kurtarma için bu ortamlarda baskıyı yönetmek bir zorunluluktur. İnsanlardan/işletmelerden yaptıkları baskı için ücret almanın birkaç farklı yolu vardır.
Bir örnek olarak, kullanıcı/işletme başına bir kota ayırabilir ve ücreti, aylık ücretleriyle tamamlayabilirsiniz. Sınırlarına ulaşırlarsa, ekstra baskıları için ücret alabilirsiniz. 50'den fazla tek tıklama raporuyla, ortamınızdaki tüm baskıların tam görünürlüğüne sahip olacaksınız.
Ayrıca, kullanıcıları faturalandırmayı ve para almayı daha da kolaylaştırmak için PaperCut'u ortak çalışma alanı yönetim yazılımıyla entegre etme seçeneği de var.
Entegrasyonlar
PaperCut'u PayPal gibi üçüncü taraf faturalandırma sistemleri veya ödeme ağ geçitleriyle entegre edin .Örneğin, ortak çalışma alanlarını yönetmek için ortak bir platform olan Nexudus'u duymuş olabilirsiniz . Müşterileri için ağır işleri üstlendiler ve PaperCut yazılımına bir entegrasyon oluşturdular. Kullanıcıların PaperCut hesaplarında eksi bakiyeye girmelerine izin verebilirsiniz ve bu verileri, faturalandırma müşterilerini otomatikleştirmek için çeker, yalnızca yazdırmakla kalmaz, aynı zamanda alanı da kiralar. Bu nedenle, PaperCut aracılığıyla baskı maliyetlerini manuel olarak hesaplamanıza gerek yok.
EBS Baskı ve Bilişim Çözümleri - Blog
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad.
VadiKoru Ofis Alanı No: 10
Sarıyer / İSTANBUL
0212 358 60 10
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 EBS